Ferforje Merdiven Korkuluğu

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

ferforje merdiven korkuluğu, ferforforje merdiven korkulukları
Ferforje merdiven korkuluk modelleri, ferforje merdiven korkuluk fiyatları, ferforje merdiven korkulukları, villa merdiven korkulukları, dubleks merdiven korkulukları için Savaşlar Ferforje ve Metal Atölyesini www.savaslarferforje.com  adlı web sitesinden takip edebilir,  0216 3140837 nolu telefondan arayabilir yada tasarım ve imalat sürecinin sorunsuz ilerlemesi ve en uygun model, tarz ve fiyat çalışmasının yapılabilmesi için İstanbul Ümraniye de bulunan atölyemizi ziyaret edebilirsiniz.

Ferforje merdiven korkuluk modelleri, ferforje merdiven korkuluk görselleri
Web sitemizde sergilediğimiz ferforje merdiven korkuluk modelleri firmamızın el işçiliğini en üst seviyede kullanarak ortaya koyduğu bazı örnekleri ve yurt dışında yapılmış anıtsal değere sahip eşsiz ferforje merdiven korkuluk çalışmalarını içermektedir. Ferforje merdiven korkuluğu gibi dekoratif unsurların yapınıza katacağı artı değer tartışmasızdır.

ferforje merdiven korkuluk fiyatları

Projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz anda sayısız ferforje merdiven korkuluk örneği ve farklı fiyat seçenekleri için Savaşlar Ferforje ve Metal Atölyesinin sizin için ideal bir çözüm ortağı olacaktır.

Farklı seviyelerdeki yüzeyleri birbirine bağlayan düzenli aralıklı kademelere sahip eğimli yollara “merdiven” denir. Emniyeti sağlamak için merdiven boşluğu tarafına ahşap, metal veya farklı malzemelerden yapılan elemanlara da “merdiven korkuluğu” denir. Merdiven korkuluğunun ferforje bağlantı çubukları, basamaklara yandan ya da üstten tespit edilir. Ferforje korkuluğun üzerinde, elle tutunarak rahat iniş ve çıkış yapabilme olanağı sağlayan, yüksekliği yaklaşık basamak ucundan itibaren 95 cm. ile 105 cm. arasında değişebilen, genellikle 7-10 cm. genişliğinde ahşap, metal vb. malzemelerden yapılmış küpeşte bulunur.

Ferforje merdiven korkulukları, mekânın en değerli mücevheri, ihtişamın ve zarafetin simgesidir. Yapılarda göze çarpan önemli dekoratif uygulamalardan biri de basamakları, galeri boşlukları, çatı aydınlatmalarında renkli vitrayların ışıldadığı, eşsiz süslemelerle bezenmiş ferforje merdiven korkuluklarıdır. Üzeri ahşap veya pirinç küpeşteli, çift kollu, düz ve dairesel ferforje merdiven korkuluğu, villa, malikâne, otel vb. yapıların en önemli unsurudur.

Ferforje merdivenlerin klasik ve modern mimariye rahatlıkla uyum sağlayan pek çok model seçeneği mevcuttur. Ferforje, doğal dokusu ve kolay şekil alabilirliği sayesinde bulunduğu mekâna sıcak bir atmosfer katar. Demirin sağlam ve hijyenik yapısı ferforje merdiveni her daim popüler kılar. Nem, küf ve çürümeye karşı dayanıklı bir malzeme olması ferforje ve metali vazgeçilmez hale getirir. Ferforje merdiven isteğe göre farklı renklere de boyanabilir.

ferforje merdiven korkuluğu

ferforje merdiven korkulukları

ferforje villa merdivenleri

ferforje dubleks merdivenleri

ferforje merdiven korkuluk görselleri

ferforje merdiven korkuluk fiyatları

ferforje merdiven korkuluk modelleri

 

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress