Hakkımızda

Savaşlar ferforje; 40 yıllık tecrübesiyle ferforje ve metal işleriniz için ideal bir çözüm ortağıdır. Çalışmalarını uluslararası kalite prensipleriyle sürdüren firmamız, ferforje merdiven, balkon, bahçe korkuluğu, pencere parmaklığı, ferforje kapı imalatında deneyimli kadrosu ile yurt içi ve yurt dışında yaptığı çalışmalarla sektörün lider kuruluşlarından biridir.

Firmamız, demircilik alanında düzenlenen uluslar arası etkinliklerde ülkemizi temsil etmektedir.2014 yılında 12. si Düzenlenen uluslar arası demirciler festivalinde yaptığı Derviş adlı çalışma ile en iyi plastik sanatlar ödülüne layık görülmüştür.

Türkiye, Amerika , Fransa , İngiltere, İtalya , Hollanda, Rusya. Almanya, Belçika,Moldovya, Çek cumhuriyeti, Polonya, Çin gibi 19 ülkeden yaklaşık 200 demir sanatçısının katıldığı 2015 Ukrayna 13. Uluslararası demirciler festivalinde de 19 ülke arasında en iyi ekip ve Endles Power adlı çalışmayla en iyi figür ödüllerinin sahibidir.

Referanslarımız Arasında;
Türkmenistan , BAE abu dabi, K.Irak Erbil, Kazakistan, Azerbaycan projelerinde ferforje kapı , ferforje merdiven ve ferforje bahçe korkulukları
Cvk holdinge ait park bosphorus otelinin merdiven korkulukları,
Redisson blu otelinin ferforje balkon korkulukları
T.C. cumhurbaşkanlığı hüber köşkünün metal işleri
Pelikan hill, Beykoz konakları, alkent 2000 göl malikaneleri, kandilli villaları vb bir çok elit mekanlarda yatak başından avizeye merdiven korkuluklarından kamelyaya kadar pek çok ferforje işlerini sayabiliriz.